Atatürk Havalimanı… Anında karşılık verildi!

Hollanda'da önceki gün Türk yolcuların havalimanında köpeklerle aranmasının ardından, bugün aynı tonda karşılık verildi.

26 Aralık 2017 Salı 11:14
Atatürk Havalimanı… Anında karşılık verildi!

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'daki uluslararası Schiphol Havaalanı'nda  Türkiye'ye seyahat edecek yolculara köpekli arama yapılınca Türkiye'den hemen karşılığı geldi. Atatürk Havalimanı'nda da Hollanda'dan gelen yolcular polis denetimine tutularak valizleri dedektör köpekle arandı. Atatürk Havalimanı polisinin dün gece saat 23.45'te Türk Hava Yolları'nın TK 1954 sefer sayılı uçakla Amsterdam'dan gelen yolcular üzerinde arama yapması kamera görüntülerine yansıdı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Aralık 2017 Salı 11:14

YORUM YAZ

 • Halil GelenHalil Gelen1 yıl önce
  Hiç bizim kültürümüze ve inançlarımıza uygun bir uygulama olmamış...Üç özellik büyüklüğün mayasıdır; öfkeyi yenmek, kötülük yapanı affetmek, mal ve canla insanlara iyilik yapmak.
 • cevdetcevdet1 yıl önce
  aferin işte bu... gavur ancak misillemeden anlar.. zaaf gösterip tırstın mı daha çok üzerine gelir.
 • H.ÇavuşH.Çavuş1 yıl önce
  Helal olsun
 • AHMETAHMET1 yıl önce
  Yıllarca Avrupalılar bizi aşağıladı. Hiç bir karşılık verilmedi. Nihayet karşılığını aldılar.Avrupa seviciler Hollandaya bir şey demezler ama Türkiyeyi eleştirirler.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ocak 2019