THY - Ramazan

''Artık Beşiktaş'ı durdurmak çok zor"

Otoritereler "Fener, Şampiyonlar Ligi'ne 9 yıldır gidemiyor. G.Saray 2 yıldır Avrupa'da yok. Artık Beşiktaş'ı durdurmak çok zor" görüşünde birleşiyor....

15 Eylül 2017 Cuma 12:21
''Artık Beşiktaş'ı durdurmak çok zor"

Devler Ligi'ne Porto deplasmanında galibiyetle başlayan Beşiktaş'ın keyfine diyecek yok... Dönüş yolculuğu sırasında yöneticilerden ezeli rakiplere çarpıcı mesajlar geldi. Bir yönetici, "Eskiden bizi yok sayıp, '3 değil 2 büyük var' derlerdi. Şimdi tek büyük var. O da Beşiktaş" ifadesini kullandı

TÜRK FUTBOLUNUN GURURU
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın köy takımlarına elendiğini söyleyen yöneticiler, "Biz Avrupa devini deplasmanda dize getirdik. Türk futbolunun bir kez daha gururu olduk" diye konuştu.

​ARADAKİ MAKAS AÇILIYOR
Futbol otoriteleri de Beşiktaş ile ezeli rakipleri arasındaki makasın giderek açıldığına dikkat çekerken, "Hem saha içinde hem saha dışında büyük bir başarı hikayesi yazılıyor" dedi.

​FENER'İN BÜYÜK HASRETİ
F.Bahçe'nin 9 yıldır Şampiyonlar Ligi'ne gidemediğini, G.Saray'ın da 2 yıldır Avrupa'da olmadığına dikkat çeken otoriteler, "Artık Beşiktaş'ı durdurmak çok zor olacak" görüşünde birleşti..

Haber Tarihi: 15 Eylül 2017 Cuma 12:21

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü