Arınç'ın şikayetine Yıldırım böyle cevap verdi!

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Başbakan Binali Yıldırım'ın eski AK Partili bakanlarla referandum sürecini değerlendirdiği toplantıda parti içinden ve sosyal medyadan kendisine yönelik suçlamaları gündeme getirdiği iddia edildi.

21 Mart 2017 Salı 10:23
Arınç'ın şikayetine Yıldırım böyle cevap verdi!

Eski Meclis Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, toplantıda parti içinden ve sosyal medyadan kendisine yönelik suçlamaları gündeme getirdiği iddia edildi. Başbakan Yıldırım da, takip ettiklerini belirterek, “Gereken ikazı yapıyoruz, yapacağız da” dediği söylendi.

Haber Tarihi: 21 Mart 2017 Salı 10:23
 • Burak Burak 10 ay önce
  Şu adamı haber yapmayın artık
 • Huseyideveci34@gmail.com [email protected] 10 ay önce
  Bülent Arınç cok acımasız olma yalım bu güne kadar yaptıklarını yokmu sayalım bize yakışmaz
 • mevlutmevlut10 ay önce
  sen de fetötün mankurtlarındansın şüphesiz...
 • hakan özmenhakan özmen10 ay önce
  bizim savcılar hakimler aldığınız maaşlar sizin ve çocuklarınızın boğazında düğümlensin niyemi şu yavşak arıncı hala alamadınızya işte ondan ha bişey daha digim savcı ve hakimlere akşam evinize gittiğinizde etek giyin emi
 • Bİ KUDRETBİ KUDRET10 ay önce
  Sayın Arınç, biz de (TRT'de çalışan muhafazakarlar) başımıza bela ettiğiniz paralelcilerin yaptıklarını, farklı kanallardan size ulaştırdık. Paralelciler hariç kimseye itibar etmediniz. İbrahim Şahin, Ahmet Koyuncu, Ahmet Böken, Ahmet Çavuşoğlu, paralelci olmayan, sağcı, solcu ve Ak Partili kim varsa perişan ettiler. Size şikayete gelenlere de içinizden kıs kıs güldünüz. Hesap vakti geliyor.
 • Omer francey Omer francey 10 ay önce
  Parti içinden olan tepkiler o kadar önemli değil. Belki kişisel ihtiras olabilir. Amma ve Lâkin! Milletin, parti seçmeninin gözünden düştün. Tabii senin için halkın ne önemi var?Pensilvanya De..nun gözüne girmek varken.
 • SELÇUKSELÇUK10 ay önce
  BİZ ANADOLUDAN SEYREDİYORUZ VE BU İNSANLAR HALA AK PARTİLİYMİŞ GİBİ DEĞER VERİLİYOR BİZİM KÖYÜN ÖĞRETMENİ FETÖDEN İÇERDE YATIYOR AK PARTİYE GÜÇ VEREN BUNLAR DEĞİL MİLLETT TİR
 • ATAKANATAKAN10 ay önce
  Akapedeki fetoşları halka açıklayın, kandırıldım demekle olmuyor.Hesap verin hesap , 
 • kalelikaleli10 ay önce
  sayın başbakanım bu eski adamları toplamakla iyi bir şey yapmış olmuyorsunuz bir de ahkam kestiriyorsunuz bunların referandumdaki ağırlığı ne imiş acaba çok mu önem arzediyor bu zatları çağırmak millet karar verir millet.sayın başbakanım iyi olmadı bu toplantı lütfen size darılacağımız bu işleri yapmayın.
 • Ömer gencÖmer genc10 ay önce
  Almanlar yüzde 57 Hayır nasıl bulmuş.Bu adam hala toplantılara alınıyor...
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 18.01.2018