Ankara’da ünlü aşiretin üyesi öldürüldü

Ünlü Tatar Aşireti’ne mensup işadamı Mahfuz Tatar (33), Ankara, Çankaya’da bir eğlence mekânında gitti.

20 Ekim 2016 Perşembe 02:54
Ankara’da ünlü aşiretin üyesi öldürüldü

İddiaya göre, güvenlikçilerin işadamı Mahfuz Tatar (33)’ı mekana almaması üzerine tartışma çıktı. Ardından Tatar, aynı bölgedeki başka bir mekâna geçti. Tatar, mekânın önünde arkadaşlarıyla sohbet ederken yaklaşan 2 kişi Tatar’a ateş açtı.

Saniye saniye güvenlik kameralarına da yansıyan olayda Tatar, yere yığılıp hayatını kaybederken, saldırganlar kaçtı. Tatar’ı öldürenlerin ilk gittiği mekanda tartıştığı Muhamet Kaplan ve Semih Arslan olduğunu belirlendi.

Cinayetten bir gün sonra şüphelilerden Arslan’ın, 9. kattaki evinden atlayarak intihar ettiği öne sürüldü. Polis, Arslan’ın ölümünü şüpheli bulup soruşturma başlatırken, diğer şüphe Kaplan tutuklandı.

 

 

 

Haber Tarihi: 20 Ekim 2016 Perşembe 02:54

YORUM YAZ

 • OFLU BABAOFLU BABA1 yıl önce
  DUNYANIN HANGI ILERI ULKESINDE ASIRET VAR YOK NE DEMEK ULAN ASIRET ISTE ORTADOGU NIYE HUZUR BULMAZ ASIRET LER YUZUNDENASIRETLERIN OLDUGU ULKEYE DUZEN VE DEMOKRASI GELMEZ GELEMEZVURANIN ELLERINE SAGLIK DAHA COK VURUNKI BITSIN SU ASIRET BELASI
 • Zafer islamZafer islam1 yıl önce
  Adam öldürmek ALLAH CCortak koşmaktan sonra en büyük günahlardandir vuran ne sebeble vurdu bilmiyoruz ama sırf aşiret mensubudur diye vurulmasını onaylamak bu harami güzel görmek insanı imanı noktada sıkıntiya sokar saygılar hemşerim.
 • asç / AKP Aşiretleriasç / AKP Aşiretleri1 yıl önce
  AKP bu aşiretler sayesında Güneydoğude bir varlık gösterıyor "bana dokunnmayan yılan bin yıl yaşasın" sapık anlayışıdır. kendi halkına ihanete eden sana mi vefakar olur? muhakkak yılanlardan daha hain münafıklar ilk fırsatta sahiplerini sokacaklar
 • muhittin çatıkkaşmuhittin çatıkkaş1 yıl önce
  aşiretmi kaldi..kendileri tvlerd ebeyanatlari var. devletten aldiklari 300 tlile geçinmeye calişiyorlar

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018