Ankara’da sürpriz atama… Gökçek’n 48 yıllık arkadaşı…

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, belediyeye bağlı Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar’ı görevinden alarak yerine Gökçek’in başdanışmanlarından olan Ahmet Sarıduman’ı getirdi. İlkbahar ile eski belediye başkanı Melih Gökçek’in dostluğu 48 yıla dayanıyordu.

13 Şubat 2018 Salı 21:30
Ankara’da sürpriz atama… Gökçek’n 48 yıllık arkadaşı…

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın belediye bürokratları ve şirket müdürleriyle ilgili değişiklikleri devam ediyor.

Tuna, son olarak Melih Gökçek’in seçildiği yıl olan 1994’ten bu yana Ankara Halk Ekmek Fabrikası’nın Genel Müdürlüğünü yürüten Ali İlkbahar’ı görevinden aldı. İlkbahar’ın yerine de Melih Gökçek’in başdanışmanlığını yapan Ahmet Sarıduman getirildi.

Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar ile eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in dostluğu 48 yıla dayanıyor. İlkbahar, Melih Gökçek’in Ankara’ya ilk başkan seçildiği yıl olan 1994’ten bu yana fabrikanın genel müdürlüğünü yürütüyordu.

Haber Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı 21:30

YORUM YAZ

  • ErtuğrulErtuğrul9 ay önce
    Evet çalıştı. Doğru. Ama caldiysa helâli hoş olmasın. Haram olsun.
  • pınardemirpınardemir9 ay önce
    melih gökçeğin ankaraya hizmetleri büyüktür...kendisinden ALLAH razı olsun...yenisinide anlayamadıkbir türlü sanki başka partiden başkanın izlerini silmekle sokak köpeklerine kısırlık uygulamamakla üst geçitleri kaldırmakla meşgul...kuraklık var kapıda ...melih başkana güvenirdik eski başkana selamlar...
  • Ayhan Ayhan 9 ay önce
    Sevin sevmeyin Melih gökcekin Ankara’ya icraatları ortada .allah razı olsun.evet doğru bi karardı süresi limiti aşmıştı.fazlası zarar ve iftiralara yol açıyordu. Ha çalmış malmış helalı hoş olsun Ankaralı olarak helal ediyorum.şimdiye kadar başta durupta hiç bi icraatı olmayan ve borçlu bırakıp gidenleri hiç unutmayın.neymiş kırmızı işıkta duruyor yerli araba kullanıyor hastırın.

Günün Karikatürü

16 Kasım 2018