Anadolu Alimler Birliği'nden flaş 24 Haziran açıklaması!

Anadolu Alimler Birliği, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nde, Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediğini açıkladı.

20 Mayıs 2018 Pazar 13:13
Anadolu Alimler Birliği'nden flaş 24 Haziran açıklaması!

Anadolu Alimler Birliği'nden yapılan açıklamada, Türkiye'nin çok zor ve kritik bir eşikten geçmekte olduğu belirtilerek, "millet ve ümmet olarak geçirdiğimiz tarihi tecrübelerimiz göstermektedir ki, çok önemli karar aşamalarında doğru karar aldığımızda her alanda yükselmişizdir. Maalesef yanlış karar aldığımızda da, bize ait nice şeylerimizi kaybetmişizdir" ifadeleri kullanıldı.

Ülkemiz ve ümmet adına yine tarihi bir karar aşamasında olduğumuzun vurgulandığı açıklamada, 24 Haziran seçimlerinin hayati bir karar aşaması olduğu ifade edilerek, "24 Haziran seçimlerinde kararımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinin ve güçlü bir parlamento ile çalışabilmesi için fedakar kadrosunun desteklenmesidir" denildi.

 

İşte Anadolu Alimler Birliği'nin açıklamasının tam metni:

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Mayıs 2018 Pazar 13:13

YORUM YAZ

  • HakyolcusuHakyolcusu8 ay önce
    Masallah! Alimlerimize.Cübbeli Efendi gör bak,kendini Partiler üstü görme, Mahmut Efendi de görmez zaten. Sen Saadetcilere kitap satmayi düsünüyon bunu herkes biliyor.....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019