Almanya'da referandum için alçak pankartlar!

Nazi artığı Almanya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik aşağılık kampanya dur durak bilmiyor.

20 Mart 2017 Pazartesi 23:26
Almanya'da referandum için alçak pankartlar!

Almanya sokaklarında "Türkiye'deki Diktatöre Hayır" içerikli pankartlar ne tür bir oylamaya gideceğimizin de en büyük kanıtı. 

Türkiye'nin en önemli günlerinden biri olacak 16 Nisan öncesi başta Almanya ve diğer küçük Avrupa ülkeleri Türkiye'ye adeta savaş açmış durumdalar. 

Egemen güçlerin bu son çırpınışları yalan ve hakarete yönelik bir kampanyaya dönüştü.

Haber Tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi 23:26

YORUM YAZ

 • ahmet öztürkahmet öztürk1 yıl önce
  Reis adamlar efelik yapmıyor senin gibi bak neler yapıyorlar,sen daha dur neler neler yapacaklar,ne diyordunuz misliyle cevap vereceğiz,nerde görmedik,hala aşağılıyorlar,hala ülkemizi itibarsızlaştırıyorlar,nerde senin atıp sıktığın efelendiğin mülteci kapılarını açarız sözlerin adamlar tınlamıyor bile 
 • osmanlı torunuosmanlı torunu1 yıl önce
  İT GİBİ KUDURUYORLAR ADETA !!!GEBERİN KAHROLUN KİNİNİZDEN !!!
 • Yalnız KurtYalnız Kurt1 yıl önce
  Evetleri artırmak için oyun bunlar. Zira kararsızlar çok fazla ve ülkücülerinde %54 hayır diyor. Bunları azaltmak için hep danışıklı dövüş bunlar. Yahu madem düşman iseler Erdoğana, o zaman Erdoğanın cebini dolduran şirketlerini çeksinler madem.... sonuçta bu şirketler vergi veriyor Erdoğana. Benim gibi her görüşten okuyan gençler hayır der. Evet diyenler ise görünüşe aldananlardır!..
 • ASIASI1 yıl önce
  Für euren scheiß mit dem plakat lache ich meine arschbacken ab ihr seid selber Nazischweine und beschulldigt auch noch andere ihr seid nicht mehr zu retten ihr habt nur schieße in euren Hirn.
 • Diriliş icin EVET !!!!Diriliş icin EVET !!!!1 yıl önce
  Kararsız olan arkadaşlar için! Senin düşmanin iyiliğinimi ister kötülüğünümü ister?? Bizim düşmanimiz kım? PKK, Fetö, Bati!! Bunlarin hepsı EVET mı hayır mı diyor?? Anlayana!! Bu yüzden EVET EVET EVET!!!
 • ShpShp1 yıl önce
  Hayir deyenlerin kafasindaki avrupa rüyasi insAllah birgün almanin eline düsersiniz de görürsünüz neler yapiyorlar sonra sizde ama ama ben hayir dedidim deye salak salak yarimdim isterseniz onlarsana sadece halt die fresse Türke derler
 • vatandaş vatandaş 1 yıl önce
  Hayır goruşunu savunan ları incele milliyetçi geçinme kiminle kolkola olduğunu unutma
 • SelcukSelcuk1 yıl önce
  Bizim ic islerimize karismak sizin ne hattinize soysuzlar.size kemik atan yok hadi isinize bakin
 • mahmut sarımahmut sarı1 yıl önce
  Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Türkiye’den gelen “Nazi uygulaması” benzetmelerinin “rencide etmek” için yapılmadığını belirterek, bu sözlerin Avrupa’nın geleceğinden duyulan endişe ile söylendiğini söyledi. Bu geri vites değil midir biz yaptırım beklerken bunu yapıyorlar
 • Diriliş için EVETDiriliş için EVET1 yıl önce
  Kararsız olan arkadaşlar için! Senin düşmanin iyiliğinimi ister kötülüğünümü ister?? Bizim düşmanimiz kım? PKK, Fetö, Bati!! Bunlarin hepsı EVET mı hayır mı diyor?? Anlayana!! Bu yüzden EVET EVET EVET!!!
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü