Almanya'da korkunç cinayet! Türk anne ve oğlu öldürüldü

Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletindeki Detmold şehrinde yaşayan anne ve oğlunun cesedi 54 yaşındaki komşularının evinde bulundu.

13 Eylül 2017 Çarşamba 19:57
Almanya'da korkunç cinayet! Türk anne ve oğlu öldürüldü

Tüyler ürperten cinayet anne Hatice Bayramişe gitmeyince patronunun çalışanını merak etmesiyle ortaya çıktı.

Bir yıldır Almanyada yaşayan Bulgaristan Türkü Hatice Bayram  (24) ve oğlu Ahmet Bayram (6) bıçaklanarak öldürüldü. Hafta sonu işlendiği tahmin edilen cinayet, anne Hatice Bayramın 6 aydır çalıştığı mobilya mağazasının sahipleri tarafından aranması ile ortaya çıkartıldı. Talihsiz anne ve çocuğun cesedi 54 yaşındaki Alman komşularının evinde bıçaklanmış bir halde bulundu. Ahmet ve annesinin cesetlerinin evinde bulunduğu 54 yaşındaki Alman T.Tnin kaçtığı anlaşıldı, polis bunun üzerine soruşturma başlatarak şüpheliyi aramaya başladı. 

Hatice Bayram'ın patronu Mustafa Yılmaz, Öztürk Gazetesine verdiği röportajında : Hatice Bayram 6 aydır yanımızda çalışıyor. İşinde gayet başarılı ve mutluydu. 2 gün işe gelmeyince merak ettik. Hem kız kardeşim hem de gençlik dairesinden görevli bir danışmanla evlerine kontrol için gittik. Görevliler kendi evlerinde bulamayınca binada aramaya başladılar. Bodrum katına indiklerinde kan izlerine rastladılar. Kan izleri ekibi aynı apartmanda oturan 54 yaşındaki bir Almanın komşunun evine götürdü. Gençlik dairesi görevleri ve polisle beraber açılan Alman komşunun evinde anne Hatice Bayram ve oğlu Ahmet'in vahşice bıçaklanarak öldürülmüş halde cesetleri bulundu. ifadelerini kaydetti. 

Haber Tarihi: 13 Eylül 2017 Çarşamba 19:57
  • alaettin kılıç gurun alaettin kılıç gurun 4 ay önce
    maymun sürüsündeadalet ne gezer onlar ogerncis ki müslüman in böyle bir hasasiyetine varduygu sömürerek seni baskı altına almak içinargüman olarak kullanıyorlarşimdi bile tayibe muhalefeti yipratmayacak argüman bulduk diye itiraf eder gibi konuşmak zorunda kalıyorlar tayibi yipratmayacak muhalefeti dokunmabunlar böyle seytan ok n kendi
  • Mehmet TanriverdiMehmet Tanriverdi4 ay önce
    Alman polisi yakalar pisgolojisi bozuk diye hakim serbest birakir.Bu kadar basit.yeterki ölen tùrk olsun.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 23.01.2018