Almanya Dışişleri küstah uyarıda bulundu… Kendini ele verdi ‘‘Türkiye’de büyük gösteriler olabilir Dikkat edin’

Almanya, referandum sonrasında Türkiye’ye gidecek vatandaşlarına yönelik seyahat uyarılarını güncelledi. Açıklamada, "Gösteriler ve büyük toplantılar olabilir" denildi.

21 Nisan 2017 Cuma 08:29
Almanya Dışişleri küstah uyarıda bulundu… Kendini ele verdi ‘‘Türkiye’de büyük gösteriler olabilir Dikkat edin’

Almanya, referandum sonrasında Türkiye’ye gidecek vatandaşlarına yönelik seyahat uyarılarını güncelledi.

Dışişleri Bakanlığı’nın internet sayfasında yer alan 19 Nisan tarihli güncellenmiş seyahat ve güvenlik uyarılarında, 16 Nisan’da yapılan referanduma dikkat çekildi.

Açıklamada, "16 Nisan 2017’de Türkiye’de anayasa değişikliği konusunda referandum yapıldı. Referandumun resmi sonuçlarının Nisan ayı sonuna doğru açıklanması beklenmektedir. Gösterilerin olması ve büyük toplantılar yapılması ihtimal dışı değil. Seyahat edeceklere siyasi gösterilerden ve genel olarak büyük kalabalıklardan uzak durmaları tavsiye edilir” denildi.

 

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 08:29

YORUM YAZ

 • KarabelaKarabela1 yıl önce
  Hoooşşştttt kkkkööööpppeeekkkkkk.....Çatlayın patlayın bu yüce millet sizin oyununuza gelmeyecek. Çapsız amerikan sömürgesi nazi almanyası sana giripte çıkmayan ney?
 • ArifArif1 yıl önce
  Kuduz köpekler kendi islerini güçlerini bıraktılar ülkemizle uğraşıyorlar,ah alnı secdeli kardeşim yönünün kıble olmasına kâfir karışmıyor, ama zihin olarak karışıyor, karıştırıyor seni kendine uydurdukları yalanlarina kıble yapıyor, algı kafesine hapsediyor.
 • OSMANLIOSMANLI1 yıl önce
  Berlinde. .Hamburgda.. Frankfurtta bűyűk gösteriler ve patlamalar olabilir. .Tűrk yurttaşlarimiz uyanik ve dikkatli olsun! !!
 • Çeçen Çeçen 1 yıl önce
  Dikkat edin Süleyman Soylu var. Size Tehlike bize Güven. Sonra demedi demeyin çok fena.Hiç gavur sevmiyor. Yazık olur sizin hınzırlara. Hemde çok yazık. Gerçi biz hınzır sevmiyok.
 • MEFTUNMEFTUN1 yıl önce
  ALMANYADA KAOS ÇIKABİLİR DİKKAT EDİN. DİYE BİR MANŞET ATILMALI..BELKİDE ÇIKAR..NEDEN ALMANLAR BİZDE KARIŞIKLIK ÇIKARIYORDA BİZ ALMANYADA KARGAŞA ÇIKARMAYALIM
 • Abdılvahit dumanAbdılvahit duman1 yıl önce
  Sizin bir hesabınız varsa ALLAH ın da bir hesabı var. TÜRKİYE yi ALLAH korur. Tüm dünyada milyonlarca mazlumun duası bizimedir,Evliyaların himmeti bizimledir.
 • isüzgenisüzgen1 yıl önce
  chp alman gavuru ab bir ağızdan eylem çağrısı yapıyor bu chp diş güçlerin partisi belli vatan haini
 • termin13805979termin138059791 yıl önce
  gösteri yapacak adamanızda,, ajanınızda, kalmadı,,, varsa çıksın taksime,, kötü emelleriniz..bombalar koydu, çapulcularınızı sokağa döktünüz, darbe yapmaya çalıştınız.. ajanlarınız, başları ve abileri kaçtı, binlerce işbirlikçi 1 gecede yakalandı,, amacınız kaos, iç karışıklık.. sonra suriyede,ırak,libya mısırda yaptığınız gibi ülkeye törörist sokmak,, sonra yardım ediyormuş gibi ülkeyi bölmek... arada bir yanlışlıkla uçakla mahallelere bomba atarsınız..türkiyenin böyle olmaması için yüzlerce insanımız şehit oldu...darbe olsaydı yüzbinlerce insan ölecek ve milyonlarca insan evinden olacaktı...
 • yavuz 1517yavuz 15171 yıl önce
  Kaynağını açıkla NAZİ almanya'sı. Bizler şimdiden söylüyoruz. Sizin işbirlikçilerinize misafir gibi davranmayacağız. Bizler sizin nasırlı ayaklarınıza basmaya devam edeceğiz. Bize dost iseniz dostluğumuzu, düşman iseniz HASIMLIĞIMIZI göreceksiniz.
 • Abdulcabbar Abdulcabbar 1 yıl önce
  Bak hele şu köpeğe bak Her köpek oğlu köpeğin havlamasına kulak vermemek lazım köpeğe nasıl muamele edilirse öylemuameleetmek lazım
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü