Almanya arıyordu! İstanbul'da yakalandılar

Almanya'nın Başkenti Berlin'de Noel pazarına gerçekleştirilen terör saldırısının failleri ile irtibatlı olduğu tespit edilen 3 kişi Atatürk Havalimanı'nda yakalandı.

20 Mart 2017 Pazartesi 13:08
Almanya arıyordu! İstanbul'da yakalandılar

İçişleri Bakanlığı, Almanya'nın başkenti Berlin'de Noel pazarında gerçekleştirilen saldırının faili ile irtibatlı olduğu 3 kişinin Atatürk Havaalanı'nda yakalandığını açıkladı.

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA YAKALANDILAR

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 19 Aralık 2016 tarihinde Almanya Berlin'de Noel pazarında gerçekleştirilen saldırının faili ile irtibatlı olduğu iletilen Mohammad Ali Khan, Youssef Darwiche, Bilal Yosef Mahmoud isimli 3 şahsın Atatürk Havaalanı'nda yakalandığı belirtildi.

Haber Tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi 13:08

YORUM YAZ

 • mehmetmehmet1 yıl önce
  İade kararını bağımsız mahkemelerimiz inceleyecek.Alman mahkemelerinde 4500 dosyanın bekletildiği gibi..
 • cengizcengiz1 yıl önce
  Bu kişiler asla Alman devletine teslim edilmemelidir. Mütekabiliyeti geçin; onur ve izzet bunu gerektirir.
 • akpınarakpınar1 yıl önce
  umarım almanlara vermezsiniz
 • ayhan bengüayhan bengü1 yıl önce
  Avukat olarak söylüyorum; sakın iade etmesinler! bizim iade istediğimiz 5 bin küsür pkk lı teröristi iade edince biz de bunları iade ederiz.Mukabele-i bilmisil böyle olur....
 • ÜmitÜmit1 yıl önce
  Teslim ederseniz adam değilsiniz kısasa kısas arkadaş !
 • zeki ermişzeki ermiş1 yıl önce
  İade etmeyelim! Gerekçe olarak bunların Almanya'da kötü muameleye maruz kalma ihtimallerini öne sürelim. Yani, Almanların bize yaptıklarını biz de onlara yapalım.
 • MUHSİNMUHSİN1 yıl önce
  iade etmeyin gözlerimizin içine baka baka teröristleri besliyorlar. bunları almanyaya karşı kullanın. desem de onlar gibi olamıyoruz. siz yine de bir süre bu kişileri almanyaya karşı kullanın.daha sonra alırsınız içeri. en azından iade etmeyin.
 • muhsinmuhsin1 yıl önce
  bize sığınan insanları vermemek lazım :D :D keser döner sap döner
 • Dursun yilmazDursun yilmaz1 yıl önce
  Almanya ister şimdi verin Almanya ya kol saati
 • mm1 yıl önce
  fehriye erdal ülkelerinde olduğu halde bilmiyoruz deyip yakalamadıklarına karşın bizim hainemniyet güçleri içindeki hainler mi bu yakalamayı deşifre etti ve yakaladı?Bize terörist olanlara güven veripkucak açanlara karşı biz neden onlara karşı olanlara güven vermiyoruz ki?Onlar bize sorun çıkarırken biz neden onların sorunlarını azaltıcı eylemlerde bulunuyoruz?
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü