Akit Medya Grubu, kuruluşunun 25. yılında yayın hayatının serüvenini anlatıyor

Akit Medya Grubu, kuruluşunun 25. yılında yayın hayatının serüvenini sizler için anlatıyor.

11 Eylül 2017 Pazartesi 13:05

Akit TV Haber Koordinatörü Tuna Öztunç’un hazırlayıp sunduğu, Akit Medya Grubu 25. yıl Akit Özel programına, Akit Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, Akit TV Genel Müdürü Nuri Karahasanoğlu ve Yeni Akit gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu konuk oluyor.

Mustafa Karahasanoğlu ağabeyin bir nalbur dükkanında başlattığı çalışmalar nasıl büyüdü? Nasıl gelişti? Akit dev bir medya kurumu haline nasıl geldi? Yayın hayatı boyunca Akit Medya Grubu hangi zorluklarla karşılaştı?

Yeni Akit gazetesinin merkez binası kalaşnikoflarla tarandı, bombalar atıldı, terör örgütünün üssü basılır gibi, 2 panzer, keskin nişancılar ve 400 polisle gazete binası basıldı… Tüm bunlara rağmen Akit Medya Grubu ne davasından vazgeçti ne de dik duruşundan….

12 Eylül askeri darbesi nasıl tezgahlandı? Türkiye, 12 eylül1980 sabahına nasıl uyandı?  12 Eylül askeri darbesinden sonra hangi partiler kapatıldı? Hangi siyasilere yasak getirildi? Kaç kişi işkence edilerek öldürüldü? Darbe emri Amerika tarafından mı verildi? 12 Eylül darbesinde etkin rol oynayan Kenan Evren, dönemin Amerika Başkanı Carter’a mektup göndererek neden teşekkür etti?

Akit Medya Grubu’nun kuruluşunun 25. yılı özel ve 12 Eylül askeri darbesinin Türkiye‘nin üzerinde bıraktığı derin izlerin hepsi ve daha fazlasını Akit TV Haber Koordinatörü Tuna Öztunç soracak Akit Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, Akit TV Genel Müdürü Nuri Karahasanoğlu ve Yeni Akit gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu cevaplayacak

 Akit Özel programı 12 Eylül salı günü 22:30’da Akit TV’de.

Haber Tarihi: 11 Eylül 2017 Pazartesi 13:05

YORUM YAZ

  • EvetEvet5 ay önce
    Haklının yanında olmanin adı, haksızlıgi meslek edinenlere göre'yalakalik' halbuki o yalakalik!edilen makama da gõz dikmiş kimi vatandaş!bu yüzden haklının yaninda değil karşısında yer almış,destek vereceklerine rakip olmuşlar Bunlarin amacı yalaka lık! yaptirmama adına hak yedirmek,iyilikte birleşmeyi engellemek

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018