Akit gündeme getirdi... İşte vatandaşın '6284' isyanı

Aileyi darmadağın eden kanunu gündeme taşıyan Akit, '6284' mağdurlarının sesi oldu. Mağdurlar şikayetlerini paylaşırken sözde kadın dernekleri 6284'ü savundu.

16 Kasım 2017 Perşembe 12:33
Akit gündeme getirdi... İşte vatandaşın '6284' isyanı

Kadını "koruma" adı altında Müslüman Türk milletinin kutsal olarak saydığı aile kurumunu yıkan Batı kökenli '6284', kanıtın dışında beyanı esas alması nedeniyle art niyetli kişilerin "ekmek kapısı"(!) haline geldiği ortaya çıktı.

Akit'in kanayan yarayı gündeme taşınmasıyla erkek ve kadın mağdurlar, mağduriyetlerini sosyal medya hesaplarından haykırdı.

TOPLUMUN KANAYAN DERİN YARASI

'Aile'yi reddeden, LGBT gibi sapkın ilişkileri savunan, karanlık odakların sözcülüğünü yapan ve cinsiyetçilik yaparak 'erkek düşmanlığı'nı körükleyen sözde "kadın dernekleri"nin ateşli bir şekilde savunduğu "6284" sayılı kanun, mağdurların paylaşımlarıyla yaranın ne kadar derin olduğunu gösterdi. 

KADIN CİNAYETLERİNE İTİYOR

Kadını da erkeği de mağdur eden kanun, kimisini çocuğundan mahrum ederek aile bireylerini psikolojik olarak yıkıyor, kimisini de süresiz nafakayla ekonomik darboğaza sokarak tekrar evlenmekten alıkoyuyor. Bazılarını ise cinnete getirerek kadın ve evlat cinayetlerine kadar itiyor. Sözde 'kadın' derneklerinin göz ardı ettiği bu durum, toplumun temel taşı olan ailenin ne kadar büyük bir tehlike altında olduğunu gösteriyor. 

Aileyi yıkan 6284 değiştirilsin

6284 zulmü hayatlarını kararttı

Batının ‘6284’ü bile aileyi gözetiyor

KANUN İSTİSMAR EDİLİYOR

Sosyal medyada dolaşan bazı ekran görtüleri ve mesajlar, yasanın istismara açık olduğunu gözler önüne serdi.

Sosyal medyadan paylaşım yapan bazı kişilerin paylaşımlarında "Kocadan nafakanı alacaksın, baba evinde karnını doyuracaksın", "Nafakamı alır çatır çatır yerim", "Nafakamı alınca sevgilimle tatile gideceğim" ifadeleri şaşkına çevirirken "Keşke evli olsaydım, boşanır nafaka alırdım" ifadeleri ise ailenin ne kadar büyük bir tehlike altında olduğunu ortaya koydu.

6284 Batı’dan yanlış kopya

6284 yuva yıkıyor

Bu kanunlar cinnete davet!

 

İŞTE VATANDAŞLARIN SOSYAL MEDYADAKİ O ŞİKAYETLERİ

(Siz de söz konusu kanundan doğan sorunlarınızı ve şikayetlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz)

NURULLAH ALPAY / YENİAKİT.COM.TR

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Kasım 2017 Perşembe 12:33

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Ağustos 2019