Akiş GYO ve Akbatı AVYMHermes Creative Awards’tan toplam 15 ödülle döndü

Her yıl yaratıcı alanlarda ödüllerin dağıtıldığı uluslararası Hermes Creative Awards’tan, Akiş GYO ‘’Yaşam Akademisi’’ projesi ile 4, Akbatı AVYM ise 2015 yılı içerisinde gerçekleştirdiği çeşitli projelerle 11 ödüle layık görüldü.

Akiş GYO A.Ş’nin bir markası olan Yaşam Akademisi ile  Türkiye’de ilk defa bir gayrimenkul firması halkı bilinçlendirmek ve toplum gelişimine katkıda bulunmak amacı ile ücretsiz olarak;  sağlık, kişisel gelişim, doğal beslenme, doğal güzellik, evcil hayvan bakımı, kahkaha yogası, bebek bakımı, çocuk gelişimi, astroloji ve finans gibi pek çok farklı konuda söyleşi gerçekleştirmektedir.  Birbirinden renkli programları ve ilgi çekici söyleşileriyle merak edilen konularda, alanında uzman isimleri konuklarıyla buluşturan “Yaşam Akademisi” projesi Hermes Creative Awards’ta 2 Platin, 2 Altın ödüle layık görülmüştür.

Akiş GYO A.Ş. yatırımı olan Akbatı AVYM’ de Hello Kitty, Akbatı Sosyal Medya projeleriyle 2 Platin, Oz Büyücüsü Çocuk Tiyatrosu, Akbatı Facebook, Bayrak Sizsiniz, Anneyim: Çocuğumun Gelişimi İçin Her Şeyi Yaparım, Yeni Yıl Kitapçığı, Anneler Her Gün Öğrenir, Her Şeyi Öğretir projeleriyle 6 Altınödülün sahibi olmuştur. Okuma Günü Etkinlikleri, Bahar Dönemi Door Hanger, 4. Yıl Dönümü Kitapçığı projeleriyle de 3 Onur Ödülü’ne layık görülen Akbatı AVYM, toplamda 11 ödülün sahibi olmuştur.

Akiş GYO ve Akbatı AVYM’nin Hermes Creative Awards’ta ödül alan projeleri:

Akiş GYO ödülleri

PROJE                                                            KATEGORİ                         ÖDÜL SAYISI      

Yaşam Akademisi                                          Platin                                         2

Yaşam Akademisi                                          Altın                                          2

Akbatı AVYM ödülleri

PROJE                                                            KATEGORİ                        ÖDÜL SAYISI      

Hello Kitty                                                     Platin                                       1

Akbatı Sosyal Medya                                    Platin                                        1

Oz Büyücüsü Çocuk Tiyatrosu                     Altın                                         1

Akbatı Facebook                                            Altın                                         1

Bayrak Sizsiniz                                              Altın                                          1

Anneyim: Çocuğumun Gelişimi İçin Her Şeyi Yaparım Altın                                    1

Yeni Yıl Kitapçığı                                            Altın                                          1

Anneler Her Gün Öğrenir, Her Şeyi ÖğretirAltın                                           1 

Okuma Günü Etkinlikleri                               Onur                                         1

Bahar Dönemi Door Hanger                        Onur                                         1

4. Yıl Dönümü Kitapçığı                                Onur                                         1

Akiş GYO hakkında

Akkök Holding bünyesinde 2005 yılında kurulan Akiş GYO, holdingin stratejik iş alanları arasında konumlandırdığı gayrimenkul sektöründeki deneyim ve uzmanlığını farklı projelerde değerlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Akiş GYO, Sermaye Piyasası Kurulu’na yaptığı başvuruyla 18 Mayıs 2012 tarihinde Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı unvanını almıştır. Ardından 9 Ocak 2013 tarihinde Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır. Akiş ,kısa sürede ulaştığı  toplam 1.35 milyar TL aktif büyüklüğü ve 828 milyon TL özkaynak büyüklüğü ile sektörün önemli bir oyuncusu konumundadır. Akiş GYO, “Hayatınızın her metrekaresi daha fazlasını hak ediyor” ilkesiyle gayrimenkul sektöründe kalitesi ile farklılaşan projeleri hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Kısa sürede Akbatı ve Akasya gibi önemli projelere imza atan Akiş GYO, 2011 yılında açılan Akbatı AVYM’nin yakaladığı önemli başarı sonrası, 2014 yılında da hissedarı olduğu Akasya Acıbadem’in tamamlanması ile önemli bir projeye daha imza atmıştır. Türkiye’deki gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında bir ilki gerçekleştirerek, alışveriş merkezi yatırımlarına alternatif bir yaklaşımla cadde mağazacılığına odaklanan Akiş GYO, bu yatırımlarla sürdürülebilir bir kira gelirine ulaşmayı hedeflemektedir. 2014 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde cadde mağazacılığına yönelik projelere odaklanan Akiş GYO, kendi vizyonunu yansıtan sürdürülebilir projeleri kısa sürede geliştirecektir. Kent dokusuna uygun olarak sunduğu yaşam alanlarıyla kullanıcılarını özel hissettirecek yüksek kalite standartlarına sahip bir proje yaklaşımına sahip olan Akiş GYO, bu bakış açısını cadde mağazacılığında dünya standartlarındaki mimari yaklaşımlarla desteklemektedir.  Akiş GYO; alışveriş merkezi, konut, arsa, fabrika binalarını içeren geniş ve zengin portföy yapısı sayesinde yatırımcılara tek bir şirket hisse senedi üzerinden gayrimenkulün farklı alanlarına yatırım yapma olanağı sunmaktadır. Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratan projeleriyle kısa sürede sektörün en önemli aktörlerinden biri konumuna gelen Akiş GYO, sürekli değişim içinde bulunan sektör eğilimlerini ve sosyo-ekonomik gelişmeleri yakından takip ederek gayrimenkul sektöründe fark yaratacak projelere imza atmayı hedeflemektedir.

Detaylı Bilgi İçin:

Nursel Öztürk Bakırcı
[email protected]