AK Partilileri kendine güldüren siyasetçi!

Referandumda 'hayır' kararı alan Vatan Partisi'nin yayın organlarında çıkan haberlerde Doğu Perinçek'in AK Parti seçmenini etkilediği komik bir dille savunuldu.

26 Şubat 2017 Pazar 11:57
AK Partilileri kendine güldüren siyasetçi!

Vatan Partisi'nin yayın organında yer alan haberlerde oluşturulmaya çalışılan havaya tepki gösteren yazar Lütfü Oflaz şu ifadelerde bulundu:

Doğu Perinçek, geçenlerde yine herkesi kendisine güldüren bir komedyenlik sergiledi.

Yönettiği yayın organlarında “Doğu Perinçek, referandumda Hayır oyu vermesi konusunda AK Parti tabanını etkiledi” şeklindeki sözlere yer verdirtti.

Güya Doğu Perinçek, referandumda AK Parti tabanını Hayır oyu vermesi için etkilemiş; ama gelin görün ki bundan AK Parti tabanının haberi yok!

Kaldı ki AK Parti tabanının da tavanının da Doğu Perinçek’i ciddiye aldığı yok!

Türkiye’deki her seçim öncesinde, “Önümüzdeki seçimde iktidara geliyoruz” deyip de binde bir oy alan Doğu Perinçek ciddiye alınır mı?

50 yıldır genel başkanlığını yaptığı partiler ancak binde bir oy alabilen bir kişinin, AK Parti tabanını etkilediği sözüne gülmekten başka bir şey yapılır mı?

Haber Tarihi: 26 Şubat 2017 Pazar 11:57

YORUM YAZ

  • SergenSergen1 yıl önce
    Sadece gülüyorum.!
  • murat yazganmurat yazgan1 yıl önce
    perinçek sen kim oldugunu biz biliyoruz çok yüzlü adamhangi mazhallarda gezdıgını dahi biliyoruz
  • Sina SALIKSina SALIK1 yıl önce
    Bu adam 1000 kişi toplasın sonra Türkiye'nin siyasetine yön vermeye çalışsın. Olmuş bitmiş olayları ben yaptım diye bağırıyor komik duruma düşüyor. Zaten dinleyen yok ama bir doktor şart. Ciddiyim yani normal gelmiyor bana. Zaten apoyla lahmacun yemiş bir de utanmadan Vatan Partisi kurdum diyor Türk bayrağı altında. Sen git kandilde lahmacun ye ama galiba sorun var ondan böyle gibi sanki. Bilemedim.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü