AK Parti'de FETÖ'cü var mı? Şamil Tayyar açıkladı!

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Habertürk canlı yayınında FETÖ’nün AK Parti'ye de sızdığını söylemesi dikkat çekti.

19 Mayıs 2017 Cuma 21:04
AK Parti'de FETÖ'cü var mı? Şamil Tayyar açıkladı!

Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Ajans 18'e katılan Tayyar, FETÖ’nün AK Parti’ye sızmalarının olduğu yönünde kanaatinin olduğunu aktardı.

Tayyar, “CHP ve MHP’de sıkıntı var da AK Parti’nin de her ne kadar dikkat etse de 17 Aralık’tan sonra sızmalar olabilir mi? Ben olduğu kanaatindeyim. Yanlış adamlar yok mu? Ben olduğu kanaatindeyim. Bunlarla ilgi değişikliklerin ve operasyonların kongreden sonra kademeli olarak yapılacağı kanaatindeyim” dedi.

Haber Tarihi: 19 Mayıs 2017 Cuma 21:04

YORUM YAZ

  • ferhatferhat10 ay önce
    Feto orgutunu sızdığı her meslek var,her parti var ancak AKP de yok öylemi? buna kim İnanır :Kadir İnanır.Millet, uzun üre aklı ile oynayamaz ve salak yerine koyamazlar.Oylamada ` umarken Q ıle (oda sevinerek ve şüpheliolarak)oy almalarının ve husrana ugramalarının sebebi budur.AKP nı p i geçmişte feto ile ilişki kurmuştur.Ne istediler ise ben vermedim Durum böyle iken Recep beyinfetocuları Akp de degılde SOZCU gazetesinde araması ilginçtir,tuhaftır tabanını kandırmadır.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018