Ak Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem istifa etti

Manisa’nın Soma ilçesinde partililere hitap ederken 'Eğer yüzde 50’yi geçemezsek ve bu referandum oylamasında başarısız olursak iç savaşa hazır olun' sözleriyle gündeme gelen AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem, görevinden istifa etti.

16 Şubat 2017 Perşembe 15:01
Ak Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem istifa etti

AK Parti Manisa İl Başkanı Yardımcısı Ozan Erdem istifa dilekçesini verdikten sonra yaptığı açıklamada, sözlerinin çarpıtıldığını da iddia ederek şunları söyledi:

"Sözlerim cımbızlanarak ve çarpıtılarak hiç söylemek istemediğim bir yöne çekildi. Bir çarpıtılmayla birlikte bu anlam çıkartıldı. Bu anlamın çıkartılmasına fevkalade üzgünüm. Partime, davama, aşığı olduğum ülkeme, kardeşliğe ve bütünlüğümüze, beraberliğimize zarar verme ihtimalini düşündüğüm için partimdeki görevimden, yönetim kurulu üyeliğimden görülen lüzum üzerine gönüllü olarak isteyerek istifamı sunmuş durumdayım. Gerekli açıklamayı gün içerisinde kamuoyu ile paylaşacağım." dedi.

Haber Tarihi: 16 Şubat 2017 Perşembe 15:01

YORUM YAZ

 • BuminBumin1 yıl önce
  iyi olmus haddini bilsin sen kimsin arkadas
 • Teyyo Teyyo 1 yıl önce
  Adam devletin gizlediğini açığa çıkarmış. Sır tutamamanın cezasını çekiyor. Zavallı.
 • sancarsancar1 yıl önce
  hep, sözlerim yanlış anlaşıldı, cımbızlandı, komplo, montaj, la bide adam gibi dedim deyin, sen konuşmasını biliyonda; millete suç atıyon, demek istediğimi anlamıyo diye
 • VatandasVatandas1 yıl önce
  bi fetocuda bu cikti basimiza.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018