AK Parti "Almanya'daki bütün mitingleri iptal etti" iddiası

AFP haber ajansı AK Partili bir yetkiliye dayandırdığı haberinde, Almanya'daki bütün mitinglerin iptal edildiğini duyurdu.

21 Mart 2017 Salı 15:41
AK Parti "Almanya'daki bütün mitingleri iptal etti" iddiası

Fransız haber ajansı AFP, AK Parti Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi'ne dayandırdığı haberine göre, hükümet yetkililerin Almanya'da artık referandum mitingi düzenlemeyeceğini iddia etti.

Habere göre Almanya'nın Köln kentinde konuşan bir AK Parti sözcüsü, "Planlanmış tüm etkinlikler iptal edildi. Karar, Ankara tarafından alındı" dedi.

HOLLANDA'DAKİ MİTİNGLERDE İPTAL EDİLMİŞTİ

AK Parti'nin Hollanda kampanya sorumlusu Mustafa Aslan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın sınır dışı edilmesi ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının iniş izninin iptali nedeniyle yaşanan krizin ardından, Türk bakanların artık Hollanda'da anayasa referandumu kampanyası yapmayacaklarını söylemişti.

Haber Tarihi: 21 Mart 2017 Salı 15:41

YORUM YAZ

 • ahmet öztürkahmet öztürk1 yıl önce
  Vay be bunlarıdamı yaşayacaktık,mitimgleride iptal ettik,yazıklar olsun bizim yöneticilerimize
 • muratmurat1 yıl önce
  Soyle yola gelin
 • R kocak R kocak 1 yıl önce
  Cokyerindebirkararbunlarinsoylediklerio degerler sadecekendileriIcin insanhakkidemokrasisivilisasyon egerBurdabirTerrorolayiolsunturkiyedekine benzer insanlariyakarlarcunkubunlarNazimetodunuunutamazlarCokseviyorlar hasta milletdesemmi sapikmilletmiinsandeilbunlar
 • AbdullahAbdullah1 yıl önce
  İşte böyle ya, adam olsunlar. Bundan sonra yalvarsalar da miting yapmıyoruz Avrupada. Ayaklarını denk alırlar artık. En büyük AK parti!
 • behnantanerbehnantaner1 yıl önce
  Abdullah şaka gibisin, geri vites yapmış bizimkiler, onu bile sevmişsin

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018