İMSAK03:24GÜNEŞ05:25ÖĞLE13:13
İKİNDİ17:11AKŞAM20:48YATSI22:39
İstanbulOruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi size de farz kılındı.
Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan
İstanbul Silüeti

AK Parti "Almanya'daki bütün mitingleri iptal etti" iddiası

AFP haber ajansı AK Partili bir yetkiliye dayandırdığı haberinde, Almanya'daki bütün mitinglerin iptal edildiğini duyurdu.

21 Mart 2017 Salı 15:41
AK Parti "Almanya'daki bütün mitingleri iptal etti" iddiası

Fransız haber ajansı AFP, AK Parti Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi'ne dayandırdığı haberine göre, hükümet yetkililerin Almanya'da artık referandum mitingi düzenlemeyeceğini iddia etti.

Habere göre Almanya'nın Köln kentinde konuşan bir AK Parti sözcüsü, "Planlanmış tüm etkinlikler iptal edildi. Karar, Ankara tarafından alındı" dedi.

HOLLANDA'DAKİ MİTİNGLERDE İPTAL EDİLMİŞTİ

AK Parti'nin Hollanda kampanya sorumlusu Mustafa Aslan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın sınır dışı edilmesi ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının iniş izninin iptali nedeniyle yaşanan krizin ardından, Türk bakanların artık Hollanda'da anayasa referandumu kampanyası yapmayacaklarını söylemişti.

Haber Tarihi: 21 Mart 2017 Salı 15:41
 • ahmet öztürkahmet öztürk3 ay önce
  Vay be bunlarıdamı yaşayacaktık,mitimgleride iptal ettik,yazıklar olsun bizim yöneticilerimize
 • muratmurat3 ay önce
  Soyle yola gelin
 • R kocak R kocak 3 ay önce
  Cokyerindebirkararbunlarinsoylediklerio degerler sadecekendileriIcin insanhakkidemokrasisivilisasyon egerBurdabirTerrorolayiolsunturkiyedekine benzer insanlariyakarlarcunkubunlarNazimetodunuunutamazlarCokseviyorlar hasta milletdesemmi sapikmilletmiinsandeilbunlar
 • AbdullahAbdullah3 ay önce
  İşte böyle ya, adam olsunlar. Bundan sonra yalvarsalar da miting yapmıyoruz Avrupada. Ayaklarını denk alırlar artık. En büyük AK parti!
 • behnantanerbehnantaner3 ay önce
  Abdullah şaka gibisin, geri vites yapmış bizimkiler, onu bile sevmişsin