Ahmet Hakan patronundan umudu kesti… Bakın gözünü hangi koltuğa dikti…

Aydın Doğan medyasının çığırtkan ismi Ahmet Hakan Cumhurbaşkanı’na akıl vermeye kalktı.

12 Ekim 2017 Perşembe 13:26
Ahmet Hakan patronundan umudu kesti… Bakın gözünü hangi koltuğa dikti…

Kamuoyunun daima tepkisini  çeken Aydın Doğan medyasının sözcüsü Ahmet Hakan bugünkü yazısında bir kez daha haddini aştı.

Son günlerde Amerika ile yaşanan ‘Vize krizi’ ile ilgili konuyu kaleme alan Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a akıl vermeye kalktı.

Ahmet Hakan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD’ye tepki gösterirken kullandığı “Büyükelçi bunu kendi kafasından aldıysa, o zaman Amerikan üst yönetiminin bu büyükelçiyi orada bir dakika tutmaması gerekir. Sen 'Türkiye-Amerika ilişkilerini nasıl bozarsın, sana böyle bir yetkiyi kim verdi?' demeleri gerekir. Benim büyükelçim böyle bir şey yapsa biz orada onu bir saat tutmayız." sözlerini yorumladı.

Bu ifadelerini tiye alan Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanlarını da aşağılamaktan geri durmadı.

AHMET HAKAN NE HEDEFLİYORSUN?

Hakan’ın asıl niyeti konu ile ilgili son satırda ortaya çıkıyor. Yazının ilgili bölümünün sonun da şu ifadeler dikkatten kaçmıyor:

“Nedir?

Ne iştir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a...

Bunları söyleyen, söyleyebilecek tek bir kişi bile kalmadı mı?”

Ne yani sevgili Ahmet Hakan, patronun Aydın Doğan’dan umudu kestin de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a danışman mı olmak istiyorsun? Ne yani doğruları kimse göremezken sen mi görüyorsun? Daha da önemlisi kendini sen nerede görüyorsun da böyle Cumhurbaşkanı da dahil olmak üzere herkes bir şekilde doğru yolu göstermeye kalkıyorsun?

 

Haber Tarihi: 12 Ekim 2017 Perşembe 13:26

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü