Ahmet Davutoğlu ve Abdullah Gül AK Parti toplantısına katılmadı

Başbakan Binali Yıldırım, kuruluşundan bugüne AK Parti hükümetlerinde görev yapan bakanlarla parti genel merkezinde bir araya geldi. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül programlarını gerekçe göstererek toplantıya katılmadı.

20 Mart 2017 Pazartesi 16:47
Ahmet Davutoğlu ve Abdullah Gül AK Parti toplantısına katılmadı

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi'nde eski bakanlarla buluştu.

Bu sabah gerçekleştirilen toplantıya AK Parti kabinelerinde görev yapan tüm bakanlar davet edildi.

11. CumhurbaşkanıAbdullah Gül ve eski BaşbakanAhmet Davutoğlu da davet edilen isimler arasındaydı. Gül ve Davutoğlu toplantıya programlarını gerekçe göstererek katılmadı.

Eski TBMM başkanlarından Cemil Çiçek, Bülent Arınç ve Mehmet Ali Şahin, eski başbakan yardımcılarından Beşir Atalay ve Yalçın Akdoğan, eski bakanlar Abdülkadir Aksu, Muammer Güler, Efkan Ala, Sadullah Ergin, Vecdi Gönül, Taner Yıldız, Hüseyin Çelik, Nimet Baş, Zafer Çağlayan, Mustafa Elitaş, Kürşat Tüzmen, Nihat Ergün, Ali Coşkun, Fatma Şahin, Selma Aliye Kavaf, Ayşenur İslam, Volkan Bozkır, Suat Kılıç, Atilla Koç, Erdoğan Bayraktar, Fatma Güldemet Sarı, İdris Güllüce, İmdat Sütlüoğlu, Mustafa Demir, Osman Pepe ve Faruk Nafiz Özak toplantıya katıldı.

Haber Tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi 16:47

YORUM YAZ

 • Muhlis DenekMuhlis Denek11 ay önce
  Sayın Davutoğlu sana haksızlık yapıldığını düşünüyor idim ama bu hareketiniz, tavrınızdan sonra fikrim değişti !!!
 • Hasan şahin Hasan şahin 1 yıl önce
  Bu ne .kardeşim. ..
 • asim keksinasim keksin1 yıl önce
  iyi insanlar fakat, devlet yönetenler gülerek konusmamali. ikiside ciddi meseleler konusulurken gülerek konuysuyorlardi, Ayrica hanim tarafindan feto baglantilari oldugu icin ,,,,,Davutoglunun en büyük hatasi isi,,Mülteci anlasmasina terör maddesini sokmasiydi.
 • Uğur OlayUğur Olay1 yıl önce
  Bu ikisi Ak Parti' ye de katılmamalılardı da neyse, oldu bir kere..
 • MEHMET ALİ ERSOY MEHMET ALİ ERSOY 1 yıl önce
  Bu millet sizlerene istediniz de vermedi? Daha ne verelim size arkadaş. C.başkanı oldunuz, Başbakan oldunuz daha ne olacaktınız.Davanız nedir, neye küstünüz. Abdullah bey,Abdullah bey; eğer İngiltere kraliçesi 

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018