THY - İmaj

Ahmet Çakar derbi favorisini açıkladı

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Pazar günü oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi hakkında konuştu. Çakar, derbi ile ilgili olarak favorisini de açıkladı.

21 Nisan 2017 Cuma 17:57
Ahmet Çakar derbi favorisini açıkladı

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray-Fenerbahçe derbisi hakkında tahminde bulundu. Her iki takımında ligi 3'üncü bitirebilmek için derbide sahaya çıkacağını belirten Çakar BİP uygulamasında çıktığı bir yayında konuştu.

Çakar'ın açıklamaları şöyle;

  • "Pazar günü derbide her 2 takımda ligi 3'üncü bitirebilmek için sahaya çıkacak. Bence her iki takımda bu durumdan utanmalıdır. Sonuçta milyonlarca liralık yatırım var bu iki takımda her iki takımda önemli isimler var, teknik direktörler değiştirilmiş sonuç ne iki takımda sahaya ligi 3'üncü bitirebilmek çıkacak. Ama bence asıl kötü durum bu maçı kaybeden camia zangır, zangır dağılır. Galatasaray derbiyi kaybederse ne olur ? En iyi ihtimal ile 4'üncü olur. Başakşehir'e yenildikten sonra birde Fenerbahçe mağlubiyeti olmaz. Aslında açık konuşmak gerekirse benim tahminim Fenerbahçe bu maçı kazanır"

"Bence Advocaat başarısız"

  • "Fenerbahçe teknik direktörü Advocaat hakkında da açıklamalarda bulunan Ahmet Çakar "Bence Advocaat başarısız. Kardeşim bak bu bütçelerle bu seyirci ve camia desteği ile Fenerbahçe'de şampiyon olamamış her hoca başarısızdır. Fenerbahçe bana göre en iyi ihtimal ile 3'üncü olur. UEFA'da da Krosnodar'a elendi ki o da Rus Ligi'nin sıradan bir takımıdır. Bunları yapan Advocaat tabii ki başarısız. Sakın kendini başarılı zannetmesin. Advocaat bu sene başarılıyım diye bir açıklama yapmışsa bence yalancıdır" diye konuştu."
Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 17:57

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü