Adnan Oktar'a şok! 81 ilde harekete geçtiler

Adnan Oktar'ın Diyanet İşleri Başkanlığına yönelik sözleri nedeniyle Diyanet-Sen'in 81 ilin savcılıklarına suç duyurusunda bulunacağı belirtildi.

05 Şubat 2018 Pazartesi 11:28
Adnan Oktar'a şok! 81 ilde harekete geçtiler

Diyanet-Sen’den yapılan yazılı açıklamada, “Bu milletin örfünü, adetini hiçe sayarak, kendince yeni bir din oluşturma gayreti karşısında, tepkimizi en üst perdeden göstermeye hazırız” denildi. Açıklamada şunlar kaydedildi: “Bu ülke, geçmişinde nice sahte peygamberler iddiasıyla karşı karşıya bırakılmış, dinin gerçek savunucuları susturulmuştur. Bugün suskunluğun artık eskisi gibi olmayacağı aşikardır. Siyonist güçleri arkasına alıp bu ülke sınırları içinde dini saldırı metotlarına yeni bir metot ekleyen bu ahlaksız yapı karşısında da susmayacaktır.”

Haber Tarihi: 05 Şubat 2018 Pazartesi 11:28

YORUM YAZ

 • mehmetmehmet9 ay önce
  Bu adamı susturun.
 • Sebahattin Sebahattin 9 ay önce
  Herif yıllardır sahte peygamberlik(!)yapıyor, ....toplamış dincilik yapıyor, diyenet kız çocuklarının evlenme yaşını düşürüyor. Ne yalan söyleyeyim diyanetide aynı kafadan sanıyordum. Hadi hayırlısı.
 • Cemal yavuzCemal yavuz9 ay önce
  . İslami degerleri aşagılasın diye Siyonistlerin destek verdiği aşıkar.Reis bu işe el atarsa bu pislik biter.Tamamen bitmesede aşikar yapamazlar. Reisten emin olmak için sık sık Reise methiyeler düzüyor.
 • Irkçı düşmanı AkpartiliIrkçı düşmanı Akpartili9 ay önce
  "dansözcü deli oktar"ın Diyanet hakkında söylediği çirkin hakaret kemalist mihraklar tarafından derhal tutulmuş. Sosyal medyada İmamlarımıza "maaşlarını o.lardan alan kişiler" diye saldırıyorlar!!
 • Güney DoğuluGüney Doğulu9 ay önce
  Halen zehir saçan Oktar,neden param parça edilmiyor, ortalıktan silimiyor? Siyonist sapkın temsilcilerimi yönlendirecek dinimizi? Anlamış değilim.

Günün Karikatürü

16 Kasım 2018