Adım atacak yer kalmadı! Kuyruğa girdiler...

Uludağ'da tatilci akını sebebiyle adım atacak yer kalmadı. Uludağ'a çıkmak isteyen yerli ve yabancı turistler ise teleferikte metrelerce kuyruk oluşturdu.

14 Ocak 2018 Pazar 14:51
Adım atacak yer kalmadı! Kuyruğa girdiler...

Kış Turizmin en önemli merkezlerinden olan Uludağ, festival ve sömestr tatili öncesi tatilcilerin akınına uğradı. Uludağ'a çıkmak isteyen günübirlikçiler ile yerli ve yabancı tatilciler ise teleferikte metrelerce kuyruk oluşturdu. Kayakçılar pistlere akın ederken, Uludağ'da adım atacak yer kalmadı. Otellerin doluluk oranı ise neredeyse yüzde yüze ulaştığı öğrenildi. Bursa Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, oteller bölgesinde kar kalınlığı 92 santimetre ölçüldü. Hava sıcaklığının en düşük sıfırın altında 10, en yüksek sıfırın altında 6 derece olduğu Uludağ'da kar yağışının aralıklarla devam etmesi bekleniyor.

Haber Tarihi: 14 Ocak 2018 Pazar 14:51

YORUM YAZ

  • savaşın asıl aktörü suriyelilerden genç ve dinamik olanlar bile ülkemizde deniz kenarlarında tatil yaparken kendi vatandaşlarımız neden tatil yapmasın..savaşın asıl aktörü suriyelilerden genç ve dinamik olanlar bile ülkemizde deniz kenarlarında tatil yaparken kendi vatandaşlarımız neden tatil yapmasın..9 ay önce
    ahmet
  • Gürhan SELÇUKGürhan SELÇUK9 ay önce
    Ohh ne güzel beklesinler aha öyle çıldırdılar iyice ne yapacaklarını şaşırdılar
  • hsyn2802hsyn28029 ay önce
    Savaş geldi burnumuzun dibine dayandı biz hala tatildeyiz hemi?

Günün Karikatürü

17 Ekim 2018