Adı illuminati ile anılan David Rockefeller o gücü böyle kazanmış!

Amerikan kapitalizminin yanı sıra dünya ekonomisinde de önemli bir yeri olan Rockefeller Ailesi'nin lideri David Rockefeller geberdi. Peki Rockefeller ailesi bu gücü ve serveti nasıl kazandı?

Adı illuminati ile anılan David Rockefeller o gücü böyle kazanmış!
Eklenme: 21 Mart 2017, 02:34

Başta ekonomi olmak üzere Dünya tarihinde önemli bir yer edinen 1915 doğumlu David Rockefeller, 101 yaşında geberdi. Amerika'da özellikle maden işçilerini insanlık dışı yöntemlerle çalıştıran ve haksız yoldan elde ettiği demiryolları ile zenginliğine zenginlik katan John D. Rockefeller'ın büyük oğlu olan David Rockefeller, özellike "Dünya İmparatorluğu" ve "yeni dünya düzeni" gibi söylemleri ile dikkat çekmişti.

Başta Amerikan ekonomisi olmak üzere Dünya ekonomisine de yön veren ailelerden biri olan Rockefeller Ailesi'nin lideri David Rockefeller, gerek söylemleri, gerekse ekonomideki etkisi ile sık sık illuminati ve masonluk gibi şeylerle de anılmış, hatta bu tarikatların son dönemlerdeki lideri olduğu söylenmiştir.

Rockefeller Ailesi'nin geçmişine baktığımızda, özellikle hem Amerikan İç Savaşı'nda, hem de Büyük Buhran zamanlarında savaş ve halkın çaresizliğinden faydalanarak bir zenginleşme durumu söz konusudur. Rockefeller Ailesi'nin emri altında madenlerde ölen, kazandığı parayla geçinemeyerek açlıktan ölen ya da baş kaldırdığı için eli silahlı adamlar tarafından katledilen işçilerin ve ailelerin sayısı ciddi derecede fazladır.

Bu eli kanlı aile, aynı zamanda paranın gücü ile en acımasız oldukları dönemlerde gazeteleri paranın güçüyle emrine bağlamış ve çeşitli reklamlar ile kendilerinin aslında Amerika için, Amerikan halkı için ne denli "iyi işler" yaptıklarını göstermeye çalışmışlardır.

Basının gücünü kullanarak cahil halkın gözünü kör etmeyi başaran Rockefellerlar, yandaş basın ve medya kuruluşları ve o kuruluşlarda paraya tapan yazarlar sayesinde kendilerini öven dergiler, makaleler ve haberler yaptırmıştır. Hatta bu eli kanlı aile, geleceğe de yatırım yaparak 'Rockefeller Vakfı' aracılığıyla yüksek öğrenim kurumlarına ve öğrencilere "güvenli ve muhafazakar bir eğitim" sunmayı kabul eden akademisyenlere büyük bağışlarda bulunmuş ve kendi imparatorluğuna faydalı olacak düşünceleri yaymayı kabul eden profesörlerin maaşlarına zam yapmıştır.

İşte geçmişi bu kadar karanlık olan bir ailenin lideri olan David Rockefeller, artık hayatta değil. Şimdiye kadar 6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli operasyonu geçiren David Rockefeller, 100. yaş gününde "200. doğum günümü de kutlamak istiyorum" şeklinde konuşmuştu.

Kaynak: Webtekno

 
Haber Tarihi: 21 Mart 2017, 02:34
HABER YORUMLARI
600

Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

tarık

David Rockefeller, 101 yaşında geberdi. sesimiz oldun akit.

Cevapla

Eyüp kılınç

Ve.. GEBERDİZalimler İçin Yaşasın CEHENNEM .

Cevapla

Maraşlı

Her canlı ölümü tadacaktır ve bize döndürülüceksiniz. İstediğin kadar oranı buranı değiştirsende sonucu değiştiremiyorsun. Yaptıklarınızın hesabı bu dünyada sorulmaz ama ilahi adalaetten kaçış yok. Ateşin bol olsun David Rockefeller , darısı diğer keferelere

Cevapla

hercai

Taptigin Seytan da kurtaramadi seni!

Cevapla

Nakarrat

Metodlar ve sonlar hep ayni

Cevapla

Yeni Akit
Gündeme dair önemli haberler ve son dakika gelişmeleri anında bilgisayarınızda!
Masaüstü bildirimlerini almak ister misiniz?