THY- Banjul

Adana'da evindeki çöpleri vermemek için barikat kurdu

Adana'da bir kişi, şikayet üzerine çöp ve hurda eşya dolu evine temizliğe gelen belediye görevlilerini, bahçesine barikat kurarak engellemeye çalıştı.

06 Aralık 2017 Çarşamba 14:24
Adana'da evindeki çöpleri vermemek için barikat kurdu

Adana'da "çöp ev", bahçesine barikat kurarak görevlilere  direnen ev sahibinin güçlükle ikna edilmesinin ardından temizlendi. 

Merkez Yüreğir ilçesi Güzelevler Mahallesi'nde annesi ve ağabeyiyle  yaşayan İbrahim D'nin evinden gelen kötü kokulardan rahatsız olan mahalle  sakinleri, durumu Yüreğir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekiplerine bildirdi.İhbar üzerine adrese giden zabıta ve temizlik görevlileri, yaklaşık  bir yıldır yaptıkları uyarılardan bir sonuç alamadıkları İbrahim D'nin evindeki  çöpleri temizlemek istedi.

İbrahim D'nin, bahçesine hurda eşyalardan barikat kurarak görevlilere  direnmesi üzerine polise haber verildi. Zabıtanın uzun süre ikna etmek için uğraştığı ev sahibinin bahçesine  kurduğu barikat, polis ekibinin de desteğiyle yıkıldı.

İbrahim D'nin ikna edilmesinin ardından iş makinesi yardımıyla evden 3  kamyon çöp toplandı. Temizliğin ardından evde ilaçlama yapıldı.

Haber Tarihi: 06 Aralık 2017 Çarşamba 14:24

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    20 Kasım 2018