Ayyıldız Tim Abdüllatif Şener'in sosyal medya hesabını ele geçirdi

Ayyıldız Tim adlı hacker grubu 15 Temmuz hain darbe girişimiyle ilgili skandal bir mesaj yayınlayan Abdüllatif Şener'in Twiter hesabını ele geçirdi.

17 Temmuz 2017 Pazartesi 10:15
Ayyıldız Tim Abdüllatif Şener'in sosyal medya hesabını ele geçirdi

YENİAKİT.COM.TR - Ayyıldız Tim adlı hacker grubu FETÖ’cü teröristlerin gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin yıldönümünde sosyal medya hesabı Twitter üzerinden skandal bir mesaj yayınlayan 15 Temmuz’u kutlamadığını ifade eden Abdüllatif Şener’in hesabını ele geçirdi. Ayyıldız Tim haberi hacklenen hesaptan attığı “Bu hesaba 15 Temmuz şehitlerimiz gazilerimiz ve demokrasiye inanan Türk milleti adına el konulmuştur.’ mesajıyla duyurdu.

Abdüllatif Şener'den skandal 15 Temmuz paylaşımı

HACK SONRASI SÜRPRİZ TWEETLER

Abdüllatif Şener’in sosyal medya hesabının ele geçirilmesi sonrası hesaptan çeşitli paylaşımlar yapıldı. Yayınlanan mesajlarda “Sn.Cumhurbaşkanımız bana ve ekibime vermiş olduğu desteği bu zamana kadar hep yanlış kişilere inanarak kötüye kullandım. Bundan sonra kendileri de eğer kabul ederlerse siyasi hayatıma yine Ak Partide devam etmek istiyorum. Dun gece 15 Temmuz kutlamalarındaki birlik beraberliği görünce atmış olduğum saçma tweet içinde tüm halkımızdan özür diliyorum. Allah beni affetsin. İran ın Katil Esad ın oyuncağı oldum. Vaadettikleri paraları da vermediler.” İfadeleri kullanıldı.

Haber Tarihi: 17 Temmuz 2017 Pazartesi 10:15
  • erdalerdal4 gün önce
    ay yıldız tim sizi alninizdan öpüyorum sadece bu konu degil bir çok konu için helal size bu kahpelerede artik inanmiyor guvenmiyorum kavgayla bir yere varamadilar şimdi pilan değiştirdiler yine dostluk rolune bürunduler akp den ayrilan işbirlikçi sinsi hainler bunlardan vatana millete hayir gelmez derim ben şahsenve bu adam olmadiklari seçmen kağidinin uzerinde görmek istemiyorum ne geregi var korkulu rüya görmektense uyanik dururuz ondan iyidir sinsi bunlar şimdi hedef saptiriyor iran esat falan filan asil niyetini bilemessin bu sinsilerin taaaki gözümuze namluyu sokana kadar def edin gitsin derim karektersiz sinsi utanmaz adam olmadik varlik bu ve buna benzer akp ye sızmış hainler