ABD Dışişleri Bakanı Tillerson Lübnan'da neye uğradığını şaşırdı

ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Türkiye ziyareti öncesi gittiği Lübnan’da neye uğradığını şaşırdı.

15 Şubat 2018 Perşembe 14:52
ABD Dışişleri Bakanı Tillerson Lübnan'da neye uğradığını şaşırdı

ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Türkiye ziyareti öncesi temaslarda bulunmak için gittiği Lübnan’da neye uğradığını şaşırdı.Ziyarette Lübnanlı mevkidaşı Tillerson'ı karşılamadı, ABD'li bakan dakikalarca Lübnan Devlet Başkanı Avn ile görüşmeyi beklerken tek başına oturdu. Lübnanlı mevkidaşı Gebran Bassil tarafından karşılanmayan Tillerson, başkanlık sarayında tek başına oturarak Lübnan Devlet Başkanı Avn’ın odaya gelmesini bekledi.

Saraya girişi sırasında karşılanmayan, görüşmenin öncesinde de dakikalarca bekletilen Tillerson’ın yaşadığı zor anlar televizyon kanallarında da canlı yayınlandı.

Öte yandan, görüşmenin gerçekleşeceği odada bulunan masada Tillerson’ın masasına su bile koyulmamış olması da dikkatlerden kaçmadı.

Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 14:52

YORUM YAZ

 • DENİZ GEZMİŞ DENİZ GEZMİŞ 4 gün önce
  HARİRİ TÜRKİYE ZİYARETİNDEN ÖNCE HAYIRDIR NE İŞ.AYAR MI VERECEKTİNİZ.HA SU KOYMAMIŞLAR ONLAR SU İÇMEZ KAN ZIKKIMLANIR.BEKLE KOÇUM BEKLE LÜBNAN DA GECELER UZUN.
 • SekarSekar4 gün önce
  Dalga dümen milleti yiyorlar milli bir hükümet olsaydı şimdi İngiliz abd vs. Satanistlerle var olmazdi sterlinle yuroyla milleti soydurmazlardi. Bide muhatap oluyorlar
 • İsfendiyarHalil EralpİsfendiyarHalil Eralp4 gün önce
  Yaşasın cesur adamlar . . . böyle pisler ancak buna layıktırlar ; keşke Türkiye de aynısını yapsa . . . neden yapmıyorlar anlayamıyorum . . .
 • fatihfatih4 gün önce
  bunlarıninsan olmadığıhatırlatılmalı , aslında ülkeye bilesokulmamalı ..................
 • orhanorhan4 gün önce
  Bizimkiler dedigin sarkisyan sanirim.
 • AnlaAnla4 gün önce
  Cok guzel bence yerde otursaydi daha gűzek olurdu işte adam dedin böyle olur bizimkiler elini öperler tabimki seni adam yerine sokmae
 • Selahattin YağmurSelahattin Yağmur4 gün önce
  Aha aha ahaha size bundan böyle su bile yok olum !
 • Cumali MolCumali Mol4 gün önce
  Bence çok komik bir manzara.
 • akıncıakıncı4 gün önce
  en güzeli de bayrak konmamış :)
 • Yusuf Yusuf 4 gün önce
  Kendi kopeyinin karsisinda bacak bacak ustune atar ama herkes sisi deyil adami boyle ellerin bacaklarin arasinda beklersin. Bu inciklikten baska seceneklerinin olmadiginin resmidir.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018