ABD'den flaş açıklama: Türkiye olmadan olmaz!

ABD'li yetkili McGurk: Türkiye DEAŞ ile mücadelede yakın müttefik. Koalisyon DEAŞ ile mücadelede Türkiye olmadan başarılı olamaz.

19 Mayıs 2017 Cuma 22:11
ABD'den flaş açıklama: Türkiye olmadan olmaz!

ABD'li yetkili McGurk: Türkiye DEAŞ ile mücadelede yakın müttefik. Koalisyon DEAŞ ile mücadelede Türkiye olmadan başarılı olamaz.

Detaylar geliyor...

Haber Tarihi: 19 Mayıs 2017 Cuma 22:11

YORUM YAZ

 • Avini Avini 10 ay önce
  Kesin seni tirencilikden indirmişler / 20dakikada TELEFİRİGEbindirmişlerdir / gevurun yalanına inanma Demir yığını it
 • Mustafa Eryılmaz Mustafa Eryılmaz 10 ay önce
  Kimin ne yapacağı belli değil tek bilinen bizi hiç istemiyorlar.
 • kapadokyalikapadokyali10 ay önce
  Nasıl rest çekildiğini atalarına sor.
 • isüzgenisüzgen10 ay önce
  sahtekar hala kandırma yolunda o zaman bırak pyd yi türkiye ile anlaş
 • MehmetMehmet10 ay önce
  Resmen t..şak geciyolar bizimle
 • Hasan AltıntaşHasan Altıntaş10 ay önce
  Rusya Federasyonu ve ABD anlaşmış durumda...Türkiye Cumhuriyetinin Suriye dış politikasını dikkate alacaklarını sanmıyorum.kışa kadar.İşidi bitirirler.Suriyeyide büyük olasılık Nusayri,Sünni ve Kürt bölgeleri olarak üçe bölerler. Kuzey Irak ve Kuzey Suriyeyi birleştirip bir devlet kurabilirler ve petrolü buradan Akdenize ulaştırmayı düşünürler...Ne Suriye nede Türkiye umurlarında bile değil...tezkereden kurtulmak içinde İncirliği Kuzey Irakayada Kuzey Suriyeye taşıyabilirler...
 • OguzhanOguzhan10 ay önce
  teleferik senin gibi hainler Turkiyede nefes aldikca bu ikiyuzlu gavurlar daha cook yalan aciklamalar yapar.Biz Turk milleti olarak ilk basta senin gibilerden kurtulup ondan sonra bunlarla mucadele etmeliyiz.
 • Levent 15Levent 1510 ay önce
  Yukarıdaki "İT"için bir şey yazayım dedim. Baktım bizim"Objektif " ve "Tele ferik " isimli vatandaşlar ön alıp değişik sesler çıkarmışlar. .. Bize de hem içeriden hem de dışarıdan çemkirenlere had bildirmek düştü. . . Siz ve sizin gibi düşünenleri de gördü bu millet. Beğenmediğiniz bu Lider ve hükümeti 15 Temmuz'da içerideki Haçlı askerlerine, dışarıda PKK-PYD Siyonist- Haçlı ittifakınin gönüllü kölelerine "FIRAT KALKANI " ile "OSMANLI TOKADINI" vurdu! Yoksa SIZDEKI HAZIMSIZLIGIN" sebebi tam da bunlar mı? ?
 • Yusuf KamilYusuf Kamil10 ay önce
  ABD Erdoğan'i ciddiye almıyor. ABD YPG'ye Kürt devletini kurduracagini 20 dk da belirtti ve bizimkiler kabul etti. Mecbur , Rıza sarraf kozu var ellerinde.
 • TenTen10 ay önce
  pyd'nın subayı McGurk konuşmuş.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018