47 milyar dolarlık açık

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Aralık 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı.

15 Şubat 2018 Perşembe 09:57
47 milyar dolarlık açık

Buna göre, cari işlemler açığı, aralıkta bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 3 milyar 332 milyon dolar artarak 7 milyar 700 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Bunun sonucunda, on iki aylık cari işlemler açığı 47 milyar 100 milyon dolar oldu.


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 09:57

YORUM YAZ

  • MevlütMevlüt1 yıl önce
    Ahhh memleketim ahhh tarım bitti hayvancılık bitti balıkçılık bitti turizm bitti eğitim bitti ülkede rekabet yarış bitti beş senedir açım iki senedir işsizim soruları verip memur yaptıkları adamlar görevde biz açız o bu şu değil memura iş garantisini kaldırmadıkça fetö yü bitiremezsin yirmi senelik yapılanma bu milletin evlatlarına yer açın hakkaniyetli şekilde belediyeler dahi torpille adam alıyor
  • AHMEDAHMED1 yıl önce
    HAYRET,KİMSE BU HABERE YORUM YAZMAMIŞ.GERÇEKTEN BEYNİ Mİ ALINDI BU MİLLETİN?BU TAM BİR FELAKET.ÜLKE HIZLA UÇURUMA DOĞRU GİDİYOR,KİMSEDEN TIK YOK. HANİ DENK BÜTÇE? VAH BENİM MEMLEKETİM VAH.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Şubat 2019