Seçim 2019 Sayfası

3.5 yıla kadar hapsi isteniyordu… İddialara yanıt verdi

Eşine şiddet uyguladığı iddiasıyla 3.5 yıl hapis cezası ile yargılanan sunucu Ali İhsan Varol sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

18 Şubat 2018 Pazar 20:43
3.5 yıla kadar hapsi isteniyordu… İddialara yanıt verdi

Kelime Oyunu adlı yarışma programı ile ünlenen sunucu Ali İhsan Varol, gün içerisinde eşine şiddet uyguladığı ve mahkeme tarafından 3.5 yıla kadar hapis istemi ile yargılanması yönünde çıkan haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Varol yaptığı paylaşımda "Böyle bir iftiraya karşı sessiz kalınamaz. Konuşsam da kadının beyanı esastır. Sistem gerçekten şiddete uğrayan kadınların kurtarıcısıysa eğer varsın bu çamurun izi bende kalsın. Gam yemem. Hakikat er geç ortaya çıkar." ifadelerine yer verdi.

NE OLMUŞTU?

Ünlü sunucu Ali İhsan Varol'un eşi Ayşe Varol, Aralık'ta Sarıyer Polis Merkezi'ne giderek eşinin kendisine önce hakaret ettiğini, ardından da yumruk attığını söylemişti.

İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından başlatılan soruşturma tamamlanmış, iddianameyi kabul eden Asliye Ceza Mahkemesi de Ali İhsan Varol'un 3.5 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanmasına karar vermişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Şubat 2018 Pazar 20:43

YORUM YAZ

 • Hursit dilaverHursit dilaver1 yıl önce
  Sevgili akit.darp olayi çözülmeli tabi.polise iş dusuyor.benim derdim şu YANİT demeyin de CEVAP deseniz.bizim mahalle toptan yanit ddmeye başladi.rtuk laikçi kafa mi mecbur eden.bari siz evete israrla devsm edin ltf.slmlar
 • ozanozan1 yıl önce
  yaris programinda cok sefer hep islama laf carpardi.... müslüman olmadigi bellide, acaba dinsizmi yoksa hristiyanmi yada yahudimi ?
 • harunharun1 yıl önce
  Kadınlar zayıf taraf olduğu düşünülerek kanunlar ile pozitif ayrımcılık yapılmış ve kadının beyanı esas alınmıştır .Ancak bu uygulama bazın kadınlarca kötüye kullanıldığı gibi başka mağduriyetlere neden olmuş hatta şiddeti dahada arttırmıştır. Öyle ki uzaklaştırma kararı verilirken karşı tarafa savunma hakkı dahi tanınmıyor bu yanlış kanuni düzenleme yeniden ele alınmalı magduriyet yaratmadan şiddeti önlemeye odaklanmalı.
 • birisibirisi1 yıl önce
  yumruk atmadıysa niye eşi bu şikayette bulunsun. iftira deyip geçmek cevap değil. sanırım düşünüyor. iftira atmasının sebebi ne olabilir. bu da kibar şiddet yanlısı mıdır nedir
 • nn1 yıl önce
  BUADAMI AHLAKİOLARAK TANIMAM YÜZEYSEL TANIMA İYİ VEYA KÖTÜ OLDUĞUNUKANITLAMAZSUDA BİR GERÇEK KİERKEKLER KADARKADINLAR DAHA AÇIKALDANMAYIN DAHA YATKINLUKSEHEVESLU HERŞEY TOZ PEMBEBÖYLE YAŞAYIP BÖYLE GEZECEĞİMLÜKS ARABA YAT KATGEZME TOZMAK DAVALARİ ÇOĞU KADINLARDA MEVCUT BUNLAR AÇIĞA ÇIKTIĞINDA BİREYİN TAM GÜCÜ YETMİYORWRTELEMEZUTLASMA KIRILMA KAVGA BAŞLIYORBUNLAR BİTMEYECEKHA GÖSTERMELİK EVLENİP DEVLET PARASIYLA HAYAT SÜRENLER DE VAR VERGİMİZ ÖYLECAPSİZLARA YEDİRMEYİNADNAN OTLAR TOPLUYOR MUSBOYLELERİNİ
 • KartalKartal1 yıl önce
  Yazıklar olsun kadın ları esas alan adalete

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019