22 gün oldu katil hâlâ firarda

29 Mayıs günü iftar öncesi Başakşehir’de kızının evinde damadı Cemil Yavuz Karanfil tarafından bıçaklanarak öldürülen gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel’in katil zanlısının halen yakalanamaması tepkileri de beraberinde getiriyor. Demirel’in ailesi ise, katilin hâlâ yakalanamamış olmasından dolayı endişeli.

20 Haziran 2017 Salı 07:15
22 gün oldu katil hâlâ firarda

HABER MERKEZİDaha önce de şiddet uyguladığı eşi Esma Karanfil’i de ağır yaralayan Cemil Karanfil cinayetin ardından kayıplara karışmıştı. Cinayet sonrası kamera kayıtlarını inceleyen asayiş ekipleri, arabasını bıraktıktan sonra motosikletle kaçtığı tespit edilen katil zanlısını yakalayabilmek için geniş çaplı bir soruşturma yürütmüştü. Elim olayın üzerinden 22 gün geçmesine rağmen halen bir sonuç alınamaması ve kamuoyunun yeterince aydınlatılamaması da soru işaretlerini beraberinde getirdi. Gazetemizi arayarak, konu hakkında bilgi almak isteyen okuyucularımız ve vatandaşlar ise, hain saldırıyı gerçekleştiren zanlının bir an önce yakalanmasını istiyor. 

 

 

Yeni Akit Gazetesi

Haber Tarihi: 20 Haziran 2017 Salı 07:15
  • Emniyet?Emniyet?2 ay önce
    Bu katili yakalama görevi kime düşüyor? Tabki İstanbul Emniyetine. Gelin görün ki İE son yıllarda 5816 sayılı koruma kanununu uygulamaya yoğunlaşmış vaziyette, başka işi yokmuş gibi. Derin Traih dergisinin toplatılmasını isteyenin de istanbul emniyeti olduğu ortaya çıktı, Akit tv hakkındaki davaya müdahil olana da!
  • Ödelek CesurÖdelek Cesur2 ay önce
    Adam öldürecek cesaret 10 bin' de 1 kişide bulunur. Bu kaçış ödelekliği niye o zaman?
  • eminemin2 ay önce
    Adam hem vahşice cinayetler işlemiş hem hapis yatmaya bile razı değil! Kuvvetle muhtemel yurtdışına kaçış yolları arıyor. Böylelerini asmayıp milletin başın musallat eden batı uşağı laik sistem asılmalı!