2016’da olduğu gibi 2017’de de Müşteri Deneyimi En İyi Yöneten İSS Markası TurkNet

TurkNet, “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’da, 2016 yılında olduğu gibi bu yıl da İnternet Servis Sağlayıcıları Kategorisi’nde birincilik ödülünü kazandı.

24 Mayıs 2017 Çarşamba 19:12
2016’da olduğu gibi 2017’de de Müşteri Deneyimi En İyi Yöneten İSS Markası TurkNet

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve müşteri deneyimi en iyi yöneten markaların seçildiği A.L.F.A Awards’da İnternet Servis Sağlayıcıları kategorisinde birincilik ödülü geçen yıl olduğu gibi yine TurkNet’in oldu. Türkiye’yi temsil eden 12 ilde, bin 200 kişiyle gerçekleştirilen A.L.F.A. Müşteri Deneyimi Endeksi araştırmasının sonuçlarına göre verilen ödüllerde bu yıl 26 kategoride en iyiler ödüllerine kavuştu. Xsights Araştırma ve Danışmanlık tarafından 64 bin kullanıcısı bulunan “Türkiye’nin Sesi Paneli” üzerinden online yöntemle 24 Nisan – 2 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen araştırmada sadece araştırma kapsamında yer alan sektör ve markaların kullanıcıları yer aldı. Araştırma kapsamında farklı sektörlerde faaliyet gösteren çeşitli firmaların performansları gözlemlenerek, sektörler arası farklılıklar tespit edildi ve en sağlıklı sonuçlara ulaşılması sağlandı.

Cem Çelebiler: “Çalışmalarımız meyvesini ödül olarak almak bizi mutlu ediyor”

İnternet Servis Sağlayıcıları kategorisinde birincilik ödülünün TurkNet’in kazanması hakkında açıklama yapan TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler, müşteri memnuniyetin öncelikleri arasında birinci sırada olduğunu belirtti. Çelebiler, “Müşteri deneyiminde her yıl bir önceki yılın üzerine koymak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu alanda sürekli yatırım yapıyor yeni istihdam yaratıyoruz. Geçtiğimiz yıl Uşak’ta yeni çağrı merkezimizi hayata geçirdik. Web sitemizden ve mobil uygulamamız üzerinden canlı destek vermeye başladık. Sosyal medyada destek ekibimizi güçlendirdik ve daha çok kanalda destek sağlamaya başladık. Bu çalışmalarımızın meyvesini ödül olarak almak bizi hem mutlu ediyor hem de daha iyisini yapmak için motive ediyor” dedi.

Haber Tarihi: 24 Mayıs 2017 Çarşamba 19:12

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    10 Aralık 2018