16 Temmuz sabahı böyle enselendiler

16 Temmuz sabahı darbe girişiminin merkez üssü Akıncılar'dan kaçarken yakalanan FETÖ’cülerin yeni görüntüleri ortaya çıktı.

13 Ekim 2017 Cuma 15:18
16 Temmuz sabahı böyle enselendiler

15 Temmuz darbe girişiminin başarısız olmasının ardından Akıncı Üssü’nden kaçarken yakalanan Fetullahçı vatan hainlerinin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Akıncı’da yakalanan birçok FETÖ’cü “tarla bakmaya gittiği” yalanına sığınırken, pilotlar tarlada fare gibi kıstırıldı.

MAK TİMİNİ TAŞIDILAR

16 Temmuz 2016 sabahı, Akıncı Üssü’nden sivil kıyafetlerini giyip çitten atlayarak kaçan FETÖ’cü pilotlar, jandarma tarafından cephanelik bölgesine yakın bir tarlada yakalandı.

Tarlada kıstırılan FETÖ’cülerin, havacı üsteğmen Abdülsamet Kara, üsteğmen Fatih Özcan, binbaşı Mehmet Fatih Özkan ve 15 Temmuz gecesi helikopterle, Yalova, İstanbul ve Ankara’da turist gibi gezen binbaşı Kenan Comart olduğu belirlendi. FETÖ’cü pilotların, 15 Temmuz gecesi Moda Deniz Kulübü’nde Korgeneral Mehmet Şanver’in kızının düğününe generallerin derdest edilmesi için MAK timlerini götüren pilotlar olduğu da tespit edildi.

Günün Özeti

Haber Tarihi: 13 Ekim 2017 Cuma 15:18

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    15 Aralık 2018